Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbél műtét utáni étkezés,...

Vakbél műtét utáni étkezés, lehet elszurtam? Ügye nem lesz baj!?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

2010.06.27én este 11kor lettem kórházi ágyas.. éjfélkor mát műtöttek vakbélgyulladással, féregnyulványgyulladással, kinek mi és hogyan tetszik.. Azóta már eltet egy kis idő, és ettem ma reggel egy barackot, ugyanis gyümölcsmegszállott vagyok, és alig tudok nekik ellenálni, almát répát reszelve tudom h ehetek.. de ma egy kis barackot megpróbáltam megenni, jól megrágtam, nehogy vmi nagy bajom legyen.., de azér eléggé félek.. nehogy gáz legyen.. mert a doki aztmondta h még lehet bélelzáródásom.. és akkor 6 órám van egy életmentő műtétre.. Szerintetek :S ? Még itt kaptam választ aznap este, h vakbélműtétem van, egyszer már megmentettetek :), másnap reggelre perforálódott volna, hátha most is tudtok segiteni :) 14f, aki már idegileg kivan.. nehogy baja legyen.. :S


2010. júl. 21. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi, semmi bajod nem lesz. nekem eddig 3x vágták meg a hasam (ok ebből kettő császáros szülés volt), de a műtét másnapján mindig ettem. éhesen nem bírom. ha eddig nem volt baj, hányinger, hányás..stb akkor már nem lesz.

egyébként az altatás is okoz ilyen tüneteket, de tényleg célszerű betartani ezt a pár nap diétát.

2010. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már egy hónapja műtöttek.Semmi bajod nem lesz. Váljék egészségedre barack.
2010. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is kivették a vakbelem,max 2 óra és perforálódott volna...2 napot birtam normállis kaja nélkül,nagyim becsempészte a huslevest meg a rántotthúst,gyümölcsöt...ittvagyok,élek...

már ehetsz mindent

2010. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Akkor megnyugodtam :) Biztos megint a dokim szenyózott, ugyanis ismerem egy ideje a dokit, aki műtött engem és ő kezelt.. és mindent eltulzott nekem.. ugylátszik ezt is .. Mikor műtét után nem ment a kacsába pisilés, mutatott nekem egy hosszu vékony csövet, és aztmondta : Ezt fogom felnyomni a töködön fiacskám, ha nem fogsz rendesen pisilni ... Eléggé megijedtem.. abban a pillanatban megindult a pisilés.. és ez nem vicc.. ugyanis félek minden tűtől megmindentől.. és ez volt az első műtétem :S és másodjára voltam kórházba félév alatt.. szval eléggé megijesztett, köszi a gyors válaszokat :) Akkor eszek nyugodtan :) De azér még nem mindent xD Nehogy akármi legyen.. hisz varva vannak a belek még :S..
2010. júl. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!