Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Garat és lágyszájpad probléma...

Garat és lágyszájpad probléma évek óta mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már teljesen ki vagyok készülve, 7 éve keződött körülbelül a problémám, majd aztán 2-3évig tünetmentes voltam. Most több mint 3 éve újra előjött, szilárd ételt azóta nem tudok enni. Jártam kB. 15 gégésznél, egy tenyésztést nem képesek csinálni. Sőt hazudok, egy csinált de úgy, hogy antibiotikumot szedetett az idő alatt..... Aztán egyik azt mondta reflux, a másik azt, hogy nem tudja, a harmadik, hogy ez így marad és sorolhatnám. Sőt, nagyrésze pedig azt leletezte le ilyen állapotnál, hogy békés garat stb... Nem egyszer sírva jöttem ki, hogy ez egy egészséges garat állapota??? Akkor milyen a beteg torok?! Valakinek volt ilyen esetleg?? Mi okozta? Refluxom van és allergiám is. Most myastenia gravis kivizsgálása van folyamatban, a nyelési nehézség miatt. Ég a garatom nagyon sokat, orrom el van dugulva éjjel is és nyitott szájjal alszom. Nem sok mindent tudok rá használni mert perubalzsam allergiám van, ami minden torokcukorba van. :(


[link]


A kis karikazott részén látszik olyan apró kis hólyagok szoktak lenni sokszor. Mintha valami víz lenne benne olyan. Kipukkan, piros a környéke aztán elmúlik.


2020. jan. 6. 16:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!