Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nutridrink hasmenés?

Nutridrink hasmenés?

Figyelt kérdés

Daganatos beteg vagyok, előírta az orvos, azért iszom.

Napi 2 javasolt.

De mindent betartva is hasmenést okoz.. nálam.

Azt mondta a doktornő, hogy pár hétig lazább széklet előfordulhat.

De nálam ez durvább...sajnos.

1 hónapja iszom..

Napi 5-6x hasmenésem van..

Mi a teendő? Volt valaki már ilyen helyzetben?

Köszönöm.


2019. szept. 15. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha gyorsan iszod, persze, hogy meghajt. Elég erős, ugye 300 kalória van 2 deciben. Legalább egy óra alatt kell elfogyasztani, de lehet másfél is, a legjobb szívószállal.
2019. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában 2,5 óra mire egyet megiszok...:(
2019. szept. 15. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nem attól van a hasmenés :( Kizárt dolog szerintem. Vagy próbálj napi egyet inni, és mást is enni aznap. Lehet túl sok a szervezetednek a kettő ... Nekem egy rokonom issza, azért ismerem, ő reggelente egyet vág be, étkezés közben, úgymond reggelire. Őt nem hajtja meg, az elején fordult elő hasmenés miatta.
2019. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Leírom a tapasztalataimat.

Én betegségek kiváltotta kóros soványságra és erőtlenségre iszom. 24 napig ittam napi 2 Nutrinidrink Multi Fibre-t (rostos) 4 részletben, fájt a gyomrom tőle, alig birtam enni mellette meg hányingerem volt. Aztán 24 napig napi 2 Nutridrink 4 részletben vagy elkortyolva kezelés mellé, gyomorfeszülést és hányigert okozott. Most 24 napig a Nutridrink Max-ot (720kcal/palack) napi 1 palackot iszom és ha elfogyott megyek vissza még receptért. Ezt 3 részletben, a részleteket is lassan kortyolva kell meginni. Kevesebbszer van hányingerem mint a másiktól, de feszül a gyomrom. Kicsit édesebb, de jobban birom mint a simát.

Nekem 1x se ment tőle a hasam, pedig volt az első kettőbe olyan összetevő, amire érzékeny vagyok.

24 óra alatt kortyolgasd el ha nagyon nem birod, és külön öntsd ki egy pohárba, ne igyál bele a palackba. Hátha így jobb lesz. Vagy esetleg próbáld ki a Maxot.

Jobbulást!

2019. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A rokonom amúgy Diben drink-et iszik, cappuccino ízűt. Ebben rost is van, direkt ezt írták fel neki, mivel ő a betegségével kifolyólag gyakori hasmenésben szenvedett. Talán nézz utána ha gondolod, lehet ez megfelelőbb neked. Teljes gyógyulást kívánok, és nyugodtan kísérletezz, melyik válik be, mert amúgy szerintem egy szuper dolog ez a folyékony tápszer kalóriapótlás céljából.
2019. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg? Édesanyámat is nagyon meghajtja pedig azt kéne innnia.
ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!