Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik a barátnőm haja?

Mitől hullik a barátnőm haja?

Figyelt kérdés
NAgyon durván hullik, ül pl az asztalnál és a földön hajak vannak nem is kicsit. Fürdéskor is csak úgy jön! Mitől van???? UGYE NEM RÁK MEG ILYESMI?
2008. nov. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban maximum találgatni tudunk. Annak viszont nem sok értelme van. Ha tényleg ennyire súlyos a helyzet, akkor érdemes lenne elmenni orvoshoz. A háziorvos tud beutalót adni vérvizsgálatra, és abból nagyon sok minden kiderül. Nem kell egyszerre a legrosszabbra gondolni. Nekem is szörnyen hullott a hajam, aztán egy vérvétellel megállapították, hogy alulműködik a pajzsmirigyem. Kaptam rá gyógyszert, minden reggel beveszek egy szemet, és teljesen jól vagyok, a hajam sem hullik.

Szóval ahelyett, hogy idegeskedtek, menjen a barátnőd orvoshoz.

2008. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el orvoshoz, sok dologtól lehet.

Szerintem a ráktól nem hullik a haj, az csak akkor van ha kemoterápiát alkalmaznak a rák ellen és attól.

A stressztől is lehet vagy vitaminhiány, vagy rossz a sampon amit használ stb. ezer oka lehet.

2008. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sok dologtól hulhat a haja de ha csomókban hullik az tényleg nemnormális.Bármitől lehet.Lehet vitaminhiány,stressz,egy begyulladt fog is okozhatja vagy beső rejtett betegsége van esetleg ha szed olyan gyógyszert ami hajhullást okoz stb.Látogasson el a bőrgyógyászhoz.
2008. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha valami gyulladás van a szervezetben, akárhol..ínygyolladástól kezdve torokgyulladás, tüdőgyulladás, bélgyulladás, akármilyen hasonló dologtól is lehet.
2008. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!