Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy kB 2 hete kezdődött. Tompa felhasi hasfájassal. Semmi más tünet nemvolt normálisan tudtam szekelni és utána rá egy 5-6 napra a hasfájás éltünt szinte teljesen viszont sokszor éreztem főleg esténként hogy kortyog, bugyog és jár a hasam. Ez nem is akasztott volna ki de az már igen hogy ítt már nemigazan sikerült WC-re mennem 2 napja. Most kB a 4. nap van és ma végre sikerült elmennem. A szekletem nyálkás volt de utána néztem, hogy ez alapvetően a székrekedéssel jár. Más nemvolt pl vér vagy kávé zacc szerű darabok benne. Ahogy végeztem utána éreztem a hogy megint visszatért a hasfájás, noha nem annyira mint előtte de azért erezheto hogy valami nincs ott rendben. Kérdés hogy milesz most.. Vajon mostmar visszaalt az egész és szépen lassan elmulik ez vagy megy megint tovább? Hozzateszem hogy kB 5 éve mikor 13 voltam akkor egy ehez hasonló esetem volt. 2 hétre mentunk tengerre, és már az úton ilyen borzalmasan kellemetlen csikaró hasfájásom volt. Ez 1 hétig ment ott, aztán nagynehezen sikerült a dolog és utána mintha elvágták volna. Azóta semmi hasi panaszom nemvolt. Viszont tény hogy világeletembem egy stresszes ember voltam nagyon illetve egy ideje szakasos depim is van ami néha jelentkezik. Jelenleg itthon vagyok még és mozgok azért mindennap annyit amennyit kell, napi 2 óra bringázás a minimum.
2019. szept. 1. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!