Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyaki meszesedésre mit javasol...

Nyaki meszesedésre mit javasoltok? Már elég nagy "púp" van a nyakamon.

Figyelt kérdés

Szültem két gyereket, egyiket két évig szoptattam, a másikat még mindig, 10hós.

Sokat fáj, igyekszem vmennyit tornázni, voltam egy pár alkalommal fizioterápián, de a púp még megvan.

Van vmi krém vagy vmi jó tippetek rá???


2010. júl. 13. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, krémmel ezen nem fogsz segíteni. Banyapúpnak hívják (bocs), rákereshetsz.

Masszázzsal tudok neked segíteni, de előbb olvasd el ezt, hogy lássad a masszázs helyét a dologban:

[link]


Gyógymasszőr

2010. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még valami: a meszesedést röntgen kimutatta, vagy csak gondolod? Meszesedést visszacsinálni már nem lehet, az izmokat lehet erősíteni és a tartást javítani. (Első.)
2010. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orvos gondolja ránézésre és azt, hogy a csigolyák szétcsúsztak, de röntgen még nem volt, amíg szoptatok nem csinálnak ill. nem javasolják.
2010. júl. 13. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Az orvosnak lehet annyi tapasztalata, hogy röntgen nélkül is elég jól eltalálja. Óvatos masszázst lehet csinálni a szoptatás ideje alatt is, és tornáztatni is lehet.
2010. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felénk bikanyaknak mondják. Nekem is van.Nem fáj, csak ronda. Egész fiatalon kezdődött, azóta nő. Nem akarlak elkeseriteni, de semmi nem javit rajta. Járunk meleg fürdőbe. Felvettem már rá minden kezelést, ami létezik. Ez inkább genetika. 50/N.
2010. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!