Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyáron/meleg/, munkavédelmi...

Nyáron/meleg/, munkavédelmi bakancs, hosszú nadrág, láb bedagad, és nagy kierjedésű piros foltok?

Figyelt kérdés

Ha meleg van kint,az üzemben is meleg van.Munkában 2-3 óra után elkezd égni a bőröm a bokám környékén,munkaidő végére pedig térdig nagy kiterjedésű piros foltok jelennek meg,enyhén megduzzadva,nehéz láb érzés,és ég a bőröm ezen a területen.Bőrgyógyász elmondás alapján a detralex gyógyszert mondta.Sima dokinak bent megmutattam,szerinte ne szedjem,mert ez olyan mintha allergiás tünet lenne valamire.

De ez csak melegben,bakancsban,megerőltető munka közben jelentkezik,ha 2 napig nem dolgozok,elmúlik.Vettem magnézium-ginko tablettát az érrendszer normális működéséhez,de mit tehetnék amitől nem jönnének elő ezek a piros duzzanatok ? nem szép,utcára így ki se megyek rövid cuccban


2019. júl. 24. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Melegekcéma
2019. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,utánanézek.De pont nem dolgoztam most 2 napig,rendben volt a lábam,lementem a Balatonra,egész nap napoztam,semmi bajom nem volt.Tehát munkán kívüli melegtől szerencsére nem jön elő.Ahogy tegnap mentem dolgozni,egyből kijött,gondolom a műszálas nadrág,meg bakancs -meleg kihozza egyből.
2019. júl. 24. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a munka hely nem neked való,de kohásznak se menjél el .
2019. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A meleg + a börön maradó izzadás a riha/cipön belül válthatja ki.
2019. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* ruha
2019. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy 31 fok felett csak speciális hőálló ruhában lehet(ne) dolgozni? Tehát "normál" munkakörökben leginkább sehogy.
2019. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Autóipari gyárban dolgozok,nagyon olajos területen,ami gondolom mennyire egészséges.Bőrömmel szokott érintkezni néha,pl. kéz : ezen egyszer már előjött valami hasonló piros folt,de kaptam rá krémet,elmúlt.Hasammal is érintkezik sokszor,mert átüt a pólón az olaj,de annak semmi baja.Olajos levegőt lélegzek be akárhányszor felnyitok valamit,de alapban olyan a levegő.Olyat is hallottam,hogy egyeseknél más területen felhalmozódik a szervezetben vegyi anyag,és lábon -kézen kijönnek a gondok 1 idő után,nem egyből.Sok embernek meg semmi baja.

Munkaidő végére viszont a lábam nagyon ronda,most már kezd ilyen lenni a combomon is.Bementem megmutatni megint,de ragaszkodnak a Detralexhez,hogy azt kezdjem el szedni,mert biztos valami visszér miatt van,ami belső.Szerintem meg bizonyos százalékban köze van ezeknek az olajoknak,meg mindennek.A gond csak az,hogy legegyszerűbb lenne az ilyen helyet otthagyni a francba,csak az a baj,hogy ebből a fizetésből tudom fenntartani magam albérletben,ha kevesebbet keresnék,nem tudnék már megélni,de persze ez se állapot.Holnap megveszem a gyógyszert,és kíváncsi leszek ér-e majd valamit.

2019. júl. 25. 00:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!