Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tündérhegyen a kaják mennyiség...

Horváth Koppány kérdése:

Tündérhegyen a kaják mennyiségei elegendőek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a minőséggel nincs probléma, meglepően jó kajákat adnak (reggeli, ebéd, vacsora!), viszont akkor is elég, ha nem vagyok egy túl kis étkű srác (de olyan nagyétkű sem azért!)?

2019. jún. 15. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel ugyanaz a kaja, mint a főépületben, ezért nem lennék oda érte. Adagra nem leszel megelégedve.
2019. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy nem vagyok túl nagy étkű, szóval éhezni azért vszeg nem fogok, aztán majd meglátom, mi mennyi nekem, ha bementem! :)
2019. jún. 16. 01:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Max átmész a büfébe a főépületbe, minden hétköznap 11 órától vannak főételek dobozolva, amik nagyon jók, helyben csinálják, 650Ft., jó az sem nagy adag, de legalább jó.

Az újságos mellett meg van kisbolt, ahol van gyümölcs is.

2019. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor és miért mész oda?
2019. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A főépületben kapható és ott készített kaják jönnek át hozzánk is majd, ahogy te is írtad, szóval azok lesznek azok a jó kaják, amiket tényleg több helyről is már olvastam. Max a Tündérhegyes adagokkal ha nem leszek megelégedve, átmegyek majd (kilépő kéréssel, ahogy tudom!)! Egyébként is nem ártana picit fogyóznom! :) Jövő hét utáni hét kedden megyek, máshol nem diagnosztizált gondok miatt!
2019. jún. 16. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd meglátod, lehet hogy neked fog izleni.

Sok sikert ott akkor, remélem megoldódik a problémád.

2019. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyi kérdésem lenne, hogy kedd reggel 8-ra kell majd bemennem, akkor jól gondolom, hogy az ebéd lesz az 1. kaja?
2019. jún. 17. 06:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg.
2019. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
na ha már ilyen nagy feneke lett ennek, akkor majd írd le mit zabbantottál
2019. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem neked hogy van. A kaja ugyanaz,mint a főépületben, de az első 2 hétben nem lehet kimenőre menni. Utána lehet. De első beszélgetés alkalmával úgyis mindent elmondanak, meg van nappali része is, az majd ott derül ki.
2019. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!