Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megnyúltak az ízületeim! Mit...

Megnyúltak az ízületeim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy idáig rengeteget ültem törökülésbe vagy csak úgy h magam alá húztam a lábam, és most a bal térdem elkezdett nagyon fájni ettől, mert ugye feszültek az ízületek és megnyúltak.. most menni is elég kényelmetlenül tudok, futás az borzalmas.. mit csináljak, hogy jobb legyen? Kenek rá ilyen lóbalzsamot hátha segít, járok biciklizni meg röpizni. Még valami?
2010. jún. 29. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az ízületeid nyúltak meg, hanem az azt tartó szalagok :=). A röplabda az éppen a térdízületeket terheli, nem is kis mértékben (állandó ugrálás, vetődés, stb.). 15 évig röplabdáztam, leigazoltan, csapatban, külföldön is. Azért hagytam abba, mert tönkre mentek a térdízületeim, több műtét (szalagok, porc) után kilátásba helyezték a térdprotézist mint nem is olyan távoli jövőt... persze, ehhez öröklött tényezők is hozzájárulnak.


Azt ajánlom, hogy mielőbb menj el egy jó ortopéd sebészhez, majd ő megállapítja, hogy mi okozza a panaszaidat és eldönti, hogy mik a kezelési lehetőségek. Addig is kíméld a térded!

2010. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!