Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógytornára mit kell vinni?

Gyógytornára mit kell vinni?

Figyelt kérdés
Bokámmal kell gyógytornára mennem és nem tudom, h miket kell vinni. Polifóm, törölköző, sportcipő, vagy esetleg vmi más???? Légyszi írjátok meg, ha már voltatok, h mikre lehet szükségem! Köszi
2010. jún. 20. 23:14
 1/3 anonim válasza:
Tesicuccot.Tréninggatya,vmi kényelmesebb póló hasznos ha fehér. Akkor. Fehér zokni! Minden sporotláshoz az kell ill. vmi kényelmes sportcipő.Polifómot adnak ott! Törölközö nem kell maximum akkor hogyha olyan helyre mész ahol szokás hogy utána letusolsz de szerintem nem..:)
2010. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi extra! Én egy kisebb törülközött vittem, bár nekem gerinctorna volt, tehát fekve tornáztunk, nem hiszem, hogy a bokánál így lenne. cipőt nem vittem, mert a terembe nem lehetett cipőbe bemenni, sztem vastag zokni, vagy esetleg még papucs!
2010. jún. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és tornamatrac volt nekik, nem a sima földön feküdtünk! :-)
2010. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!