Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek, és hogyan, ha...

Mit tehetek, és hogyan, ha elutasitották a táppénzemet? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Január 5 től tp vagyok. Decemberben kezdtem ezen a munka helyen, csukló alagút szindromám lett. Vasalok, de a kezem nem bírta, így tp írt az orvos. Még mindig nem műtöttek meg, mert sok a vizsgálat és a várakozás egy vizsgálatra. Most május 14 megyek kézsebészhez. Ma telefonáltam az OEP nekem, mert január óta nem kaptam táppénzt. Ma mondták, kiküldetés postán, de csak addig amíg jogosult vagyok rá. NINCS más bevétele, családi, gy. Tartás. Egyedül nevelem 2 gyermekem albérletbe. Azt mondták, elutasitották a tp. Méltányosságit kell kérnem. Volt valaki ilyen helyzetbe? Köszönöm
2018. ápr. 13. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tp nem vėgtelensėgig jár illetve munkavėgzėshez is kötött. Szóval ne várj semmi extrát. Kėrd mėltányossági alapon. Azt vagy kapdz vagy nem.
2018. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom. De nem én húzom el,már rég túl lennék a műtéten. De mindenhol egy hónapot kell várni. Voltam 2x Emg vizsgálaton, nyaki mr,neorologia 4x.Minden lelet után be kell jelentkezni. Fájdalom csillapító valami alszom, úgy fáj, és zsibbad a jobb kezem.
2018. ápr. 13. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez rendben van, hogy nem te húzod, halasztod. Viszont ez a rėsze őket nem ėrdekli! Ha megteheted próbálj dolgozni amíg nem műtenek meg. Ha nem megy akkor csak a mėltányossági marad.
2018. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha egy krumpli megpucolása nagyon fájdalmas, ipari vasaló?
2018. ápr. 13. 15:38
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha megműtenek, akkor is kB 3 hét? Miből élem meg az ember????
2018. ápr. 13. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv Magyarországon... Az van, hogy senkit nem ėrdekel ez a problėma. A tp csak egy idejig jár. Ha a munkaviszonyod rövid akkor szinte semeddig. Nem nėzik hogy miből ėlsz. Iyen esetben.maximum segėlyėrt tudsz folyamodni.
2018. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!