Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akkor ez mit jelent kevés...

Akkor ez mit jelent kevés százalékot vagy elutasítottak?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha az igénylő az egészségi állapota alapján nem minősül megváltozott munkaképességű személynek, a komplex minősítési eljárás az orvosi vizsgálattal befejeződik, a szociális és foglalkozási rehabilitációs szakértő meghallgatására már nem is kerül sor.
2017. dec. 30. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem minősülsz megváltozott munkaképességűnek, akkor szerintem nincs % sem. Naná, hogy elutasítottak!
2018. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam hogy rokkant ellátáshoz nem feltétlen kell lenni megváltozott munkaképességünek több kategóriája van. Szóval elutasítót fogok kapni azért mert táppénzen vagyok de nem azért mert nem kaptam százalékot. Valószínűleg olyan súlyos egészség károsodásom van hogy magasabb kategóriába leszek sorolva. Ezért fejeződött be az orvosi vizsgálattal a komplex minősítés.
2018. jan. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!