Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a bajom? Fáj a hasam...

Mi lehet a bajom? Fáj a hasam alatt.

Figyelt kérdés
Már többször is volt ilyen az utóbbi 1 évben, hogy a hasam alatt (ha jól tudom ott a hólyag van) szúró érzést tapasztaltam.. ez mindig 1 napig tartott aztán 1 darabig elmúlt és pár hét/hónap múlva megint előjött 1 napig.. aztán most megint előjött ez a problémám még hétfőn.. és hát gyógyulóban van.. de nem tudom h mitől van ez.. és hogy mi lehet a baj? :( amúgy fiú vagyok.
2010. máj. 27. 16:05
 1/4 anonim válasza:
Bélrák.
2010. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...
2010. máj. 27. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

16.47-nek a rák nem fáj, ezért is nehéz sokszor diagnosztizálni.:(


Sok minden lehet, kicsit gondold át, hogy mihez köthető- ha köthető pl. mit ettél esetleg rossz emésztés, de lehet urológiai probléma is, sőt akár nemi gond is. Fizikai megterhelés is szóba jöhet. Egy ultrahangot és vizeletvizsgálatot megér...

2010. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2.nak köszönöm a normális választ! :) a hétvégén bevallom nagyon sokat maszturbáltam.. volt olyan h egymás után is többször.. és nemtudom hogy esetleg ha nem is biztos h emiatt de lehet köze ennek a fájdalomhoz? egyébként most megint elmúlt.. és most tényleg elég rég volt ilyen mondom hétfőn alakult ki óta és pont hogy péntek óta mindennap csináltam..
2010. máj. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!