Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan jegyeztethetem magam...

Hogyan jegyeztethetem magam elő Miskolcon ingyenes proktológia vizsgálatra?

Figyelt kérdés
A háziorvosom azt javasolta, hogy a miskolci Megyei Kórházba menjek el proktológiai szakrendelésre. Nem sok információt találtam erről. Se azt nem tudom, hogy beutalóköteles e, vagy hogy időpontot hogyan kell kérni, mert se egy telefonszám, se semmilyen elérhetőség nem volt megadva. Mivel azt sikerült kiderítenem, hogy ez a sebészeten belül egy alosztály/szak, így próbáltam a sebészet telefonszámát hívni, de mindig foglalt. (szerintem félre van téve a kagyló...) A magánrendelésre pedig nincs pénzem sajnos :( Tudnátok valamilyen elérhetőséget, vagy információt mondani ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm!

2017. aug. 24. 10:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!