Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel lehetne kezelni, hogy...

Mivel lehetne kezelni, hogy gyorsabban gyógyuljon?

Figyelt kérdés
Voltam havernál buliba és berúgtam. Reggel arra ébredtem, hogy fáj a karomon valami, felkelek látok egy körzőt mellettem, megnézem a karomat és ott virít egy horogkereszt. Egyik haverom kicsit nagyon náci(most már inkább csak rasszista) és be volt töltve mint atom + még a haverok is és azt találta ki mi lenne ha bevésnének mindenki kezébe egy ilyen gyönyörűséges jelet. Később bocsánatot kért tőlem, hogy ilyet tett. Mivel lehetne kezelni, hogy gyorsabban gyógyuljon és ne hegesedjen, mert errefelé elég sok réti nigger van?
2010. máj. 2. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
először is, miután agyonütötted a haverodat, menj orvoshoz vele és kérj tetanuszoltást...ha mély a seb, heges marad
2010. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mármint a sebbel menj dokihoz, ne a haveroddal
2010. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tetanusz oltáson nem rég voltam, azóta kerülöm havert. Nem lenne jó dolog, ha egy feketelábú meglátná a karomon ezt a hüyleséget.
2010. máj. 2. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
neogranormon, meg ilyesmik, de ha mély akkor kenegetheted úgyis ottmarad. de a réti nigger kifejezésből sejtem te sem harcolsz a kisebbség jogaiért.
2010. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régen harcoltam meg megvédtem őket, hogy ne basztassák őket meg minden, de azóta megváltozott a helyzet. Beszélgettem ismerőssel és szóba kerültek ők, és hát cigánynak neveztem őket, mint mindenki. Erre odajöttek hozzám, hogy hogy merem őket lecigányozni, nekik az a nevük, hogy romák. Bocsánatot kértem és elmentem. Jöttek utánam, jól megvertek pénzt kivették a tárcámból, eltűntek. Mentem rendőrségre bejelenteni, hogy ez és ez történt, de azt mondták nem csinálnak semmit (persze nem így), Hogy szegények nagyon rosszul élnek és csak megélhetési bűnözés volt. Ennyit a rendőrökről.
2010. máj. 2. 15:35
 6/11 A kérdező kommentje:
De ezzel nem szeretnék tovább foglalkozni.
2010. máj. 2. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:
a rendőrökről ennyit. meg arról is hogy ők hányan voltak és hányan vannak összesen-
2010. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem a keményen dolgozó cigány kolleginám kikérte magának, hogy romának hívja bárki, mivel ő cigánylány és nem ingyenélő segélyes ;)
2010. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyet se hallottam még, hogy azt akarja, hogy cigánynak szólítsák. Érdekes.
2010. máj. 2. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a cigányok nem szeretik, ha romázzák őket, ők cigányok, magukat is így hívják. A sebedre vegyél contractubex nevű krémet gyógyszertárban, szó szerint csodákat tesz a sebbel, szinte azonnal begyógyul, én is azt használtam amikor összevarrták a kezem, és az kicsit nagyobb seb volt...
2010. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!