Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez ugye nem veteles?

Ez ugye nem veteles?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nem vagyok a temaban otthon, ezert kerlek ne tegyetek gunyos megjegyzeseket! Mostanaban ( 2 honapja kb.) kesik a mensim 1-2 napot de ugy gondolom h. Mivel nm szedek fogamzas gatlot es nm vagyok gep ezert belefer. Viszont penteken ismet egy olyan dolog tortent velem ami kb. 6 eve. Megjott, es arra keltem fel h. nagyon gorcsolok, hanyingerem van, szedulok, hulla sapadt vagyok szo szerint meg a szam is es hasmenes erzetem volt. Ez kb tartott 1 oraig majd csillapodtak a tunetek. Haziorvos azt mondta virus. A 6 evvel ezelotti esetre is azt mondtak h. Virus. Ami erdekes h. Pont akkor jott elo a rosszul let mikor megvolt mind 2 esetben. Valoban csak virus lehet szerintetek? Vagy veteles? Ugye nem! Hallottam, h. Vannak olyan esetek mikor eszre sem veszik a nok h. Veteltek. Koszonom a valaszokat.

2016. szept. 28. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit ijeszto az utobbi komment de vegul is jogos. Koszonom
2016. szept. 30. 06:59
 12/14 A kérdező kommentje:

Szoval, helyzet a kovetkezo;

Felhivtam az sztkt mire kozolte jovoheten szabin lesznek max 2het mulva vagy menjek egy masik sztkba (Ady Endre utiba...) Felhivtam az Ady e. Ut-i sztkt. Es ott kozolte az aszisztens h. Ha 1 hetet tudtam varni mert h. Mult penteken volt az eset akkor meg 2 hetet igazan varhatok. Kerdezte h. Menzeszem szokott e kesni, mondtam h. Max 2 napig majd nagyon gyorsan ra vagta h. Akkor terhes nm vagyok, a tobbi tuneteket meg a haziorvosnak is el tudom mondani es majd o tovabb utal... termeszetesen elmondtam h. Ket napja mult el es h. Szurkal bal oldalt nem e gyulladas vagy egyeb nogyogyaszati baj es h. Nm e mehetnek jovoheten.... az volt a valasz h. Kerjek idopontot mert nm akkut eset. Valojaban 10.11-re kaptam de egy kicsi felhaborodas van bennem. Szerintetek jogos? Meg volt, nm gondoltam h. Ultrahangoznanak... voltam hazi orvosnal akinek szinten mondtam a tuneteket de annyi volt a vizsgalat h. Belenezett a torkomba es megallapitotta h. Virus! Se vernyomas meres semmi! Most en varok tul sokat ha mar fizetem a TB-t?

2016. szept. 30. 14:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a helyzet általában. Nem tudsz mit tenni. Én amennyire lehet nem tárgyalok egészségügyi problémát asszisztensekkel, csak kérek egy időpontot. Ha megkérdezik, mik a panaszai, közlöm velük, hogy azt majd az orvossal beszélem meg. Ezzel elkerülhető, telefonon egy asszisztens diagnosztizálja a bajom. Tudom, nem mindig kikerülhető az okoskodás. Inkább azt számold ki, hogy nehogy mezesz idejére essen a kapott vizsgálati időpont.
2016. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem nem, arra direkt figyeltem 😀
2016. szept. 30. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!