Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagy baj van a kezemmel?

Nagy baj van a kezemmel?

Figyelt kérdés
Falnak löktek, és nekitámaszkodtam hirtelen a falnak a kezemmel, ahol van a tenyér, attól lejjed van egy kiálló csont, közvetlenül a csukló felett. Na ez, tíz perccel a "baleset" után nagyon fájt, utána begyulladt. Egy órával utána is fáj. Nem hiszem, hogy eltört volna, mert mozgatom rendesen, de ha a hüvelykujjamat mozgatom, akkor fáj a legjobban. Kb. mennyi idő a gyógyulási idő? Mit csináljak vele? Pihentessem? Közvetlenül a falnak lökés után bekentem ilyen gyógynövényes krémmel, reumára jó. Mit kenjek rá? A gyulladást kezeljem körömvirág kenőccsel? Pihentessem, vagy nem számít?
2010. ápr. 22. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Vsz. eltört, de úgysem gipszelnék be. Esetleg összetűzik dróttal röntgen alatt. Doki, vagy ha nem akarsz, kíméld, akkor nem forr össze szarul.
2010. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jézusom mennyi kérdés. Ne félj nem fogsz belehalni. Pihentesd aztán kész
2010. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zúzódás, próbáld ki az Árnika krémet, nekem az használt.
2010. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az úgy nem merült fel benned, hogy sebészetre menj?
2010. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ne is merüljön, mert rögtön átküldenének az ortopéd-trauma osztályra. Menj inkább rögtön oda, egyszerűbb.
2010. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindegy. lényeg, hogy röntgenezzék meg valahol
2010. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat már jobb, szerintem azért, mert nem használtam
2010. ápr. 22. 17:43
 8/9 A kérdező kommentje:
végül is farokcsontom sokkal rosszabb volt, és azzal sem kezdtek semmit, jól megütöttem, és majdnem egy évig iszonyatosan fájt, nem bírtam ülni, feküdni, hónapokat virrasztottam, mostanra talán jobb
2010. ápr. 22. 17:54
 9/9 anonim válasza:

Nem fog belehalni? Nem akarlak megrémiszteni, de hallottam egy emberről, aki hasonló tünetekkel meghalt.


A zebrán elcsapta egy autó.

2010. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!