Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérzik az anyajegyem mit...

Vérzik az anyajegyem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet valaki szerint hülyesèg de èn kiszerettem volna próbàlni..az almaecet hatàsát az anyajegyemre...màr egy hete kenegettem vele de ma láttam hogy egy kicsit mitha kettè repedt volna az anyajegy!?!?! Ès ott vères egy kicsit. Az almaecet miatt?? Vagy lehet ahogy aludttam bele kaptam nem tudom..
2016. aug. 20. 11:17
 1/4 anonim válasza:
Miért nem veteted le? Ha nincs pénzed rá, akkor miért bántod? Egyáltalán nem kéne ezzel játszani, mert ha úgy sérül akkor rákosidhat is. Hétfn menj a bőrgyógyászatra. Ha meg ez se jó, akkor a tevékenységednek megfelelő válasz: HARAPD LE.... -.-
2016. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyajegyből még egy szőrszálat sem szabad kihúzni,nem hogy mindenféle löttyöt önteni rá..
2016. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de ha már piszkáltad, a legjobb megoldás, ha megszabadulsz tőle. Elmégy a bőrgyógyászhoz, átküld a sebészetre, kapsz időpontot, kivágják és kész. Megnézik a szövettant, remélhetőleg nem kóros. Pár hét múlva el is felejted az egészet.
2016. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tégy rá Betadine-t
2016. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!