Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete történt egy kis baleset a jobb kézfejemmel, elmentem vele a János kórházba. Egy nagyon bunkó orvos fogadott, aki rá se nézett úgy küldött röntgenre, hogy zúzódás (ez állt a papíron). Mikor kész lett a röntgen vissza vittem neki a papíromat, és ilyen kedves szavakkal illetett: nincs eltörve, vagyis remélem, igaz rossz szemüveggel néztem meg. Bár, ha el is tört nincs gipszünk, pár napon belül panasz esetén fáradjon vissza. Igazán nyugtató volt ez az egész, emellett a stílusa se volt a helyén egyáltalán. 2 napon belül elmúlt a fájdalom, csak színesen volt a kezem, minden színen átment: kék, zöld, lila és végül sárga. Végül elmúlt teljesen. Mindenki mondta menjek el máshova, és nézessem meg, mert ez az orvos nem normális. Nem foglalkoztam vele, mert egyre inkább nem fájt. Ma arra keltem, hogy alig bírom mozgatni a kézfejemet. Nagyon erős szúró fájdalmat éreztem, és a villát se bírtam megfogni. Nem múlik egyáltalán. Hova kell fordulni, és kihez? Mit csináljak ezzel?
2016. jún. 26. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy normális orvoshoz!
2016. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manó1235 ***** válasza:
Másik orvos, és természetesen mond el neki az eddig történteket is, mióta fáj stb. Ha normális biztosan segít. Jobbulást :)
2016. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cartilago ***** válasza:

1,saját háziorvosod is tud röntgenbeutalót adni. ha már röntgeneznek, valószínűleg van sebészet is. Ha látnak valamit a röntgenen, küldenek a sebészetre.

2, végigülöd a sort a helyi szakrendelő sebészetén, és ellátnak, ha van bejelentett lakcímed

3, ha nincs kerületi lakcímed, akkor a háziorvos ad beutalót a sebészetre,vagy röntgenre és lsd tovább...

2016. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!