Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Törökbálinton bent vagyok a...

Törökbálinton bent vagyok a tudőgondozónál. Holnap lesz nekem tüdőtükrözésem. Hogy megy?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nyáron leszek 15. Azt mondták hogy kell ilyen tudőtükrözés nekem. Hirtelen nem tudtam hogy mi ez. Azt mondták hogy elaltatnak mert hogy még gyerek vagyok. Meg hogy csöveket dugdosnak a tüdőmbe. Hirtelen nem tudtam hogy féljek-e vagy ne ????? Bennem van holnapid ez cső a kézfejembe, majd ebbe megy az altatószer. Milyen erős ez az altatócsepp cucc ???? Valakinek volt már hasonló beavatkozása ???? Mennyi idő alatt alszol el ??? Fáj ????
2016. márc. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másodpercek alatt elalszol, nem is fogsz rá emlékezni és azért kapod az altatót, hogy ne fájjon.
2016. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha véheznek akkor nem fog az után fájni ? Nem lesz kellemetlen érzés ??
2016. márc. 23. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
De lesz. Majd kérsz fájdalomcsillapítót.
2016. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!