Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételkor véraláfutásos...

Vérvételkor véraláfutásos lett a kezem, de most lesz 1 hét múlva portfolio fotózásom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vért vettek tőlem, de nem szorítottam oda normális utána és a bőröm alatt egy nagy buborékban vér lett aztán meg szorítottam és szétterült a bőröm alatt. Most meg olyan sárgás meg lilás szinű... Mennyi idő kell neki hogy elmúljon, vagy mit tegyek, mert kb 1 hét múlva portfolio fotózásom lesz.... 17/F
2010. márc. 23. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt már visszaszívódik, ha nem is teljesen de nagyon elhalványodik. Sima alapozóval el lehet takarni.
2010. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 23. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a kórházban jártam így nekem 2 hét kellett, körömvirág krém jó rá elvileg én nem próbáltam.

Mindig jól rá kell szorítani az é n esetemben nem az votl a baj, hogy nem szorítottam rá hanem félre szúrta a nővérke és mire kivette a tűt már kék is lett az egész. amúgy alapozó elfedi.

Milyen portfólió? Melyik cégnek?

2010. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
movie star studio
2010. márc. 23. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Feketenadálytő-krémmel kenegesd szorgalmasan, gyorsítja a gyógyulást.
2010. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!