Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatás után bent kell maradni...

Altatás után bent kell maradni a kórházban?

Figyelt kérdés
ha vizsgálathoz vagy kisebb műtéthez elaltatnak akkor az altatás miatt bent kell maradni egy éjszakát vagy aznap haza lehet menni?
2015. dec. 3. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem teljesen altattak egyszer, amikor műtöttek. Egy hétig kellett benn maradjak.
2015. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
En Nemetorszagban elek most, egy even belül 3x mütöttek altatasban (kisebb nögyogyaszati dolgokkal), ebredes utan minden alkalommal 2-4 orat kellett meg ott maradni megfigyelesre, es utana mehettem haza. Legutobb pl. fel 9-re mentem es delben mar vihetett is a ferjem haza. Itt ugyanigy müködik a colonoscopia is, a munkatarsam pasijanak ket hete volt pentek reggel teljes altatasban, delutan egy orara mar mehetett erte. Tehat elmeletileg orvosi szempontbol semmi akadalya, hogy hazamehess, de az adott korhaz szokasatol függ. Ahol en dolgoztam Magyarorszagon korhazban, ott mindig csak kabitas volt colonoscopia eseten, es amint felebredt a beteg, mehetett is haza, ahogy te is irtad.
2015. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!