Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatás után bent kell maradni...

Altatás után bent kell maradni a kórházban?

Figyelt kérdés
ha vizsgálathoz vagy kisebb műtéthez elaltatnak akkor az altatás miatt bent kell maradni egy éjszakát vagy aznap haza lehet menni?
2015. dec. 3. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bölcsességfogaimat reggel műtötték ki altatásban, másnap reggel mehettem haza.

19L

2015. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.nekem colonoskópiám lesz altatásban,de nem nagyon szeretnél bent maradni. 22/l
2015. dec. 3. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig akkor 100%, hogy ott kell. Nekem is ott kellett.
2015. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után volt egy küret rövid altatásban (bent maradt egy burokdarab és nem tudott kiürülni) délután mehettem haza.
2015. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az orvost kérdezed meg ott, ahol mütenek?


Egyrészt nem mindegy, mennyi ideig vgy altatva, másrészt hogy hány órakor kerülsz sorra, és mi az ottani szokás.

2015. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt ott kérdezd meg ahol elvégzik a vizsgálatot.

Nálunk altatasnál bent kell maradni.

2015. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Altatnak vagy csak elkábítanak?

Apukámnak "kábításban" csinálták. Utána rögtön haza vihettük.

Anyukámnak egy kisebb nőgyógyászati beavatkozása volt altatásban. Délelőtt megcsinálták és délután vihettük haza.

Nem minden altatás ugyanolyan mély és hosszú.

Szóval lehet, hogy hazamehetsz, ha minden rendben van, de ezt kérdezd meg a dokitól, aki csinálja.

2015. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Legalább addig, amíg fel nem ébredsz.
2015. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
holnap megyek az orvoshoz mindenképpen megkérdezem, csak gondoltam addig tájékozódok itt hogy kinek miképp volt.volt egy éve koloszkópián ott csak kábitottak és utána mehettem haza, viszont most altatásban lesz, ezért gondolom hogy lehet hogy most nem engednek el.köszönöm a válaszokat úgy látom itt is volt aki haza mehetett volt aki nem.majd holnap kiderül
2015. dec. 3. 13:13
 10/12 anonim válasza:
17%
ha nem vagy alvajáró akkor altatás után ott maradsz ahol vagy.
2015. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!