Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tyúkszemmel milyen orvoshoz...

Tyúkszemmel milyen orvoshoz mehetek?

Figyelt kérdés
Gondolom tb-re kezelnek.?
2015. jún. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso korben pedikuroshoz, egyebkent, ha sulyos, akkor sebeszetre. En azert megprobalnam eloszor a patikaban kaphato tyukszemtapaszt, amivel otthon is ki tudod kezelni, es nem kell vagni.
2015. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz.

Mint ahogy macskakörömmel is.

2015. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Állatorvos? Haha, nem vagyok akkora állat. :)


Már egy hónapja megvan és szerintem ennek már nem használna a tapasz. Kb egy nagyobb borsónyi méretű a nagy lábujjam alatt a hajlatban. Váltottam cipőt hogy mondom talán elmúlik de sajnos nem.

Egyébként a tapasz hogy működik? Mert mindenhol azt írják, hogy tegyük fel, cseréljük naponta és távolítsuk el. DE HOGYAN TÁVOLÍTSUK EL? Le tudjuk csípni vagy késsel kivágni vagy hogy?

2015. jún. 7. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a gyógyszertárba és vegyél rá valamilyen tyúkszem elleni készítményt. Egyszer nekem is volt, a tapasz nem működött de egy krém szépen lehozta egy hét alatt. (a márkára sajnos nem emlékszem, évekkel ezelőtt volt)
2015. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tapasz vagy krem nagyjabol feloldja a megkemenyedett bort, es a tyukszem (ami tulajdonkepp egy befele fordult, kokemeny bordarab) kifordul magatol.
2015. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!