Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bent kell aludnom egy napot?

Bent kell aludnom egy napot?

Figyelt kérdés
Július 2-án kell mennem vissza a füll orr gége klinikára és azt mondák hogy mennyek reggel fél 9-re be kell adnom egy papírt és azt mondják hogy felveszik a mütéti adatokat és lúlius 3-án megműtenek akkor most 2-án ott kell aludnom.?

2015. máj. 24. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mandula műtét lesz?
2015. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az orromban van egy hatalmas nagy kinövés és azt szedik ki valami sugárral vagy mivel.. nem tudom pontosan mert egyrészt káósz volt ott... és olyan gyorsan beszélt a doki hogy nem sokat értettem és amikor vissza kérdeztem nem mondott semmit csak elment.
2015. máj. 24. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell akkor ott aludni.
2015. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ott kell. Én mindig hétfőn mentem be, ott aludtam és kedden reggel toltak a műtőbe. Amikor elmaradt csúszás miatt és szerdán műtőttek, akkor hétfőn hazamentem és kedd délutánra mentem vissza. Tehát ha elmarad csak akkor kell hazamenned, szerintem bent alszol. Jobb is az, reggel nem kell sietni, meg ilyesmi,hogy beérj.
2015. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!