Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezért "illene" fizetnem az...

Ezért "illene" fizetnem az orvosnak?

Figyelt kérdés

Baleset ért,és a sürgősségire vittek összevarrni.Holnap megyek varratszedésre.Szüleim mondták,hogy lehet,a doki elvárna egy kis pénzt.Én megmondom őszintén,hogy nem szeretnék ezért adni,mert ez egy sürgősségi eljárás volt,és egyébként is,számomra ez elvi kérdés,és az oké,hogy mondjuk egy szülésért adnak,de ez azért más.Mi a szokás ilyenkor?

Előre is köszönöm!


2015. máj. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem fizetnék.
2015. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Én még szüléskor sem fizettem. Ez a dolguk!

Ezért fizetjük a TB-t, ők meg kapják a fizetést.

Sajnos nem tehetem meg, hogy az így is nehezen megkeresett kevés keresetemből még az orvosnak adjak zsebbe.

2015. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen? Én is efelé hajlok,csak nem tudom,mondjuk most gondolkodtam el rajta,hogy a doki utánam szólt,mikor jöttem el legutóbb,hogy egy másik szobába kell majd menni(de ez a papíron is ott volt) ,hogy nem azért-e,hogy úgy készüljek... bár ez lehet,hogy hülyeség,és én képzelem csak be.Köszi,hogy írtál!
2015. máj. 7. 19:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,egyet értek abszolút!
2015. máj. 7. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségin dolgozom. Ha engem kérdezel, akkor nem, nem vagy köteles ilyesmiért fizetni. Semmi nem fog történni ha nem fizetsz, és a "külön szoba" valószínűleg ugyanazért van, mint nálunk: hogy ne az akut ügyeletet terheljük sima kontrollvizsgálatokkal.
2015. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja oké,ezt nem tudtam! :)

Köszönöm szépen,hogy írtál,hasznos volt!

2015. máj. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!