Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül most a tüdőszűrés?

Mennyibe kerül most a tüdőszűrés?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem sokan nem tudják de bárhol elfogadnak egy mezei mellkas röntgent amit ingyen megcsinálnak bármelyik kórházban. Én nem is csináltattam még máshol szóval árnak csak annyit tudok mondani, hogy sztk-ban ingyenes. Csak beutaló kell háziorvostól. Nem kell külön szórakozni vele.
2015. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1700
2015. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rá kell hogy írják hogy nm szenved fertőző gümőkorban
2015. ápr. 29. 21:30
 4/8 A kérdező kommentje:
az sztkson nincs azt hiszem
2015. ápr. 29. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább 5 tudoszuro papir helyett vittem mellkas röntgen leletet és senki semmit nem szolt érte. Ezek közül az egyik hely pedagógiai suli volt mielott oviba mentünk gyakszira. Igazabol a rontgenen is latszik ha van valami baj. Ezért nem csinalt belole senki ugyet. Tegyük hozzá én időben megkérdeztem mindenhol hogy elfogadjak-e. Miután azt mondtak hogy igen, nem nagyon érdekelt, anya röntgen asszisztens. Így kényelmesebb volt oda menni.
2015. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, ha felvesznek megkérdezem:)
2015. ápr. 29. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen jobb megkérdezni. És ha mégis azt mondják nem akkor még mindig maradt a tudoszuro.
2015. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1700 amit köteles a munkáltató megtéríteni enekd ha felvesz számlát kell kérni

kell a cég neve címe, adószáma

2015. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!