Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nos a kérdésem gynecomastiával...

Nos a kérdésem gynecomastiával kapcsolatos. Egész pontosan hogyan zajlik a gyógyszeres kezelés? és hogy mennyire volt hatásos.

Figyelt kérdés
Ugy 14 éves koromban jelent meg a jobb oldali mellemben egy csomó ez eltűnt de most nem olyan régóta meg jelent mind a kettőben és viszonylag elég gyorson ki újult.Most 19 éves vagyok és elég sokat olvasgatam a témával kapcsolatban tisztában vagyok hogy ez serdülő korban alakul ki és hogy 21 éves kori vissza fejlődik a legtöbb esetben.Tervezem hogy elmegyek orvoshoz viszont érdekelne a kezelése mivel arról nem sokat találtam ellentétben a műtétel ami ugyebár nem annyira szimpatikus tartok attól hogy nem múlik el mivel édesanyámnak is van de még várok vele egy keveset előre is köszönöm a válaszokat.

#egészségügy #gynecomastia #Mell betegség #mirigyek megnagyobbodása.
2015. márc. 30. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!