Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bőrgyógyász tud segíteni a...

Xyzszs kérdése:

Bőrgyógyász tud segíteni a májfolt eltüntetésében?

Figyelt kérdés
Nagyon eros majfolt van a szam felett.Mar kiprobaltam sok kozmetikai kezelest(YPL,hamlasztas),de sajnos semmi..Kivancsi lennek h van-e valakinek ezzel kapcsolatba velemenye.
2015. márc. 1. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A májfoltok kezelése nehéz Ezek a cikkek is érdekelhetik Önt A leégés később bosszulja meg magát A leégés veszélyei Még a napra is lehetünk allergiásak? Napallergia Anyajegyek A bőr rosszindulatú elváltozásai Bőrrák: jóindulatú bőrdaganatok Hatvan fölött nem ajánlott a napozás A pigmentfoltok eltűntetése roncsolással lehetséges. A hámlasztás egyik formája az ún. cryopeeling, amikoris folyékony nitrogén sprayt porlasztanak az arcra. Az eljárás során másodfokú fagyási sérülés következik be, a bőr lehámlik, majd új hámréteg képződik. A lézeres eltávolítás, és a középmély kémiai hámlasztás elve szintén a pigmenttartalmú sejtek roncsolása, és azt követően a bőr újdonképződésének elősegítése. A legkíméletesebb, bár több hónapot is igénybevevő, otthon elvégezhető kezelés az azelainsav tartalmú krém alkalmazása szigorú fényvédelem mellett.


Részletek: [link]

2015. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2015. márc. 2. 16:05
 3/3 anonim válasza:
Én voltam vele bőrgyógyászaton és elküldött egy sima kozmetikai hámlasztásra. Aztán kipróbáltam a lézert, de szerintem rosszabb lett, mint volt.... Fájt és pénzkodobás az egész.....
2016. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!