Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalat keresztszalag...

Tapasztalat keresztszalag pótló műtéttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
29.ére vagyok kiírva műtétre, mik a tapasztalatok ,mi hogy történik? Előtte,utána .. Mindenre kiváncsi vagyok

2015. jan. 13. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát keresztszalag pótlásom még pont nem volt de volt mar pár terdműtétem, nagyjabol ugyanarra számíthatsz!

A mutet kb 1 órás vagy kicsit tobb. Utana kapsz egy vagy 2 csövet ami kb2-3 napig lesz bent, ez arra szolgál, hogy kivezeti a maradék vért. Tulajdonképpen nem fáj, inkabb kellemetlen. A kihúzás azert egy kicsit vészesebb de par pillanatig tart csak!

Masnap elkezdhetsz mankózni illetve jon a gyógytornász es elkezditek a nyujtast! Utana rohamos gyógyulásra számíthatsz, a mankót általában 1 het utan el is lehet hagyni!

Ezután otthon még pihi van, de viszonylag gyorsan elkezdik a gyogTornat, ami hosszu, fajdmas folyamat!

Természetesen mindez változhat attól függően, hogy milyen pótlásod lesz, kapsz-e csavart, utána lesz e rogzitod vagy gipszed..

De nagyjabol erre számíthatsz! Nem kell felni, nekem mar 4 terdműtétem volt :D

Ha bármi kérdésed van, irj bátran!

2015. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 2013-ban volt keresztszalag műtétem. Nekem mondjuk 24 órán keresztül volt csak bent 2 cső. Ha bármi kérdésed van, írj privit nyugodtan :)
2015. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!