Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni hàtf&ag...

Mit lehet tenni hàtfàjàssal?

Figyelt kérdés

Mindig fàj a hàtam,középen.És éjszakànként zsibbad a kézfejem.Mitöl van???

És mit lehetne ellene tenni???


2010. jan. 27. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat ülsz a számítógép előtt?Nincs e gerinc ferdülésed?
2010. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hátfájáson jó eséllyel lehet segíteni masszírozással, de nem haszontalan, ha látta orvos előtte. Meg kéne tudni, mi okozza. Ha izomeredetű, akkor gyógymasszőrnél a helyed. Lehet, hogy a hátadban van probléma, de lehet bárhol lejjebb is, a deréknál, csípőnél, vagy akár lúdtalp is!


A kezed zsibbadása, ha mindig éjszaka jelentkezik, lehet elfekvéstől. Ámde lehet ennek is olyan oka, amin a masszőr tud segíteni, ha például alagútszindrómád van. Ilyenkor egy nyaki masszázs vagy karmasszázs csodát tehet (velem tett). Plusz súlyfürdő is besegíthet. Többet levélben. (Gyógymasszőr)

2010. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a neurológiát ajánlanám saját tapasztalatból. nekem is így kezdődött, lábzsibbadással, két évvel később jöttek rá, hogy porckorongsérvem van. Nem megijeszteni akarlak, csak a minél hamarabbi diagnózis sokat segíthet, hogy elkerüld a műtétet.
2010. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Ujra itt vagyok csak dolgoztam.

Szoval,idàig s volt hàtfàjàsom,màr tini koromtol kezdve,és nagyon erös fàjdalom.Jàrtam masziroztatni,kiropogtatott mindig a masször csaj,azutàn jobb volt,de egy kis idö utàn ujra vissza jött.

Nem szàmito gépes munkàt végzek,és nem ülök sokat,mert idàig pincérkedtem otthon azutàn svàjcban,most meg Portugàliàba élek mert ide mentem férjhez,itt most a konyhàn dolgozom.Van egy 1 éves kislànyom is,de kizàrtnak tartom,hogy a hàtfàjàsom a terhesség kovetkezménye lehet,mivel azelött is volt,mint irtam.

A kezem éjszakànként,most kezdett el zsibbadni 1 honapja,és fogalmam sincs miért,mert ha jol fekszem akkor is zsibbad,és reggelente alig tudok fogni,szoritani.

Vàlaszototkat vàrom.

Elöre is köszönöm

Éva

2010. jan. 28. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszan fennáll a probléma, akkor mindenképpen orvoshoz kéne menni, akár egyiktől a másikig is.
2010. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!