Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hàny napig normà...

Hàny napig normàlis a làz?

Figyelt kérdés
Ugy értem hàny nap utàn vigyem 5 és fél éves fiamat orvoshoz,ha nem mullik a làz?szombat este kezdödött és még mindig tart!
2011. márc. 8. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Már tegnap el kellett volna vinned...

Holnap menjetek el a gyerekorvoshoz.

2011. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 nap, addig el kell muljon. Inkább kettő, addig hasznos, utána kezdnek mellékhatásai lenni, vagy egyszeruen segitségre van a szervezetnek szüksége.
2011. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap felhivtam a gyerekorvost de azt mondta vàrjak még!
2011. márc. 8. 23:05
 4/10 A kérdező kommentje:
de holnap mindenképp viszem!
2011. márc. 8. 23:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen mellékhatàsok jelentkeznek?
2011. márc. 8. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak 40 fok fölött veszélyes. Hát legyengul a szervezete, és egyszerüen eluralkodik rajta az, ami ellen kuzd a test. Elvégre a láz egy csatatér jele.

Ha nagyon aggodsz, és már rég láza van, és magas, akkor körömmel nyomkodd meg a huvelykujja körmének a sarkait. Ez leveszi a lázat, de komoly! Én már többször alkalmaztam, és mukodik.

De legfontosabb, hogy hagyd, hadd harcoljon a szervezet a rosszfiuk ellen. Nem szabad visszavonulást fujni neki idonap előtt!

2011. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!utolso vàlaszolo és mégis mennyire nyomjam meg neki a körmömmel?
2011. márc. 9. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell fájjon épp, de azért meg kell nyomni. Semmi kegyetlenség. Megprobálhatom megsaccolni kilonewtonban, de nem hiszem, hogy jo lesz az én saccolásom, esetleg a te saccolásod ezután :)
2011. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D
2011. márc. 11. 13:57
 10/10 A kérdező kommentje:
jah és szerencsére nem kell màr alkalmaznom:),de jo lesz ha esetleg szükség lesz rà legközelebb!:)
2011. márc. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!