Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen segítséget kaphatnék...

Milyen segítséget kaphatnék az ápolási mellé?

Figyelt kérdés
Orvosilag vak lányommal vagyok egyedül, aki éppen lát valamit, semmilyen segítséget nem kapunk. Rokkantsági, vak járadék, és emelt családi, plusz én edig kaptam ápolásit, amit mai határozat után lecsökkentettek a legalacsonyabbra, a legmagasabbról. A lányomat mindenhova kísérnem kell, mert annyira nem lát. Albérletben lakunk, miután engem leépítés miatt elküldtek, nincs munkám. Hiába megyek bárhová. Kisebb városban élünk, egyébként sincs sok munka lehetőség. Nekem kb átlag 8-10 ezer a gyógyszerem, és ezek a legfontosabbak, mert cukor, szív és érrendszeri problémáim vannak. Így most kb az albérlet árát kapjuk jövő hónaptól, és nincs semmi más, élelmiszerre sem fog jutni. Internetet meg sem említem, mert nem alap, de hűségidős, így azt is fizetnem kell még tavaszig legalább. A család a betegségek, anyagiak miatt elfordult tőlünk, nincs semmi kiút amit most látnék magunknak. Önkormányzatnál minden jövedelmet kötöttet pár ft-al meghaladunk, nem jár, vagy kizárja a másik. Az elárverezett lakásunk után, rengeteg tartozás halmozódott fel, amit nem tudtam az anyagi nehézségeim miatt fizetni. Gát támogatás 3 ezer ft, december végéig. Van valakinek ötlete?

#segytségkérés
2014. okt. 27. 19:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat a végén a gát támogatás, gáz támogatás lenne.
2014. okt. 28. 00:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!