Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehetne inni tej helyett?

Mit lehetne inni tej helyett?

Figyelt kérdés
nagyon magas a vérnyomásom fiatal korom ellenére és az orvosom azt mondta hanyagoljam a tejet ,sót ,fűszeresebb ételeket. szóval mit is ihatnék szerintetek?

2014. máj. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizet. Vannak ezek a felturbózott vizek, lúgosító, ionizált...Nagyon drága, és lehet, hogy nem is csodavizek.

Igyál gyümölcsteákat ízesítés nélkül.

Meg egy pohár vízbe egy multivitamin/ Kalcium/ magnézium pezsgőtabletta.

Tej nélkül meg lehet élni, én 9 hónaposan abbahagytam a tejivást, azóta nem ittam meg egy csészével sem, s nem is hiányzik. De a vérnyomásom nekem is magas, és csak a tabletták tartják rendben.

2014. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem még hála az égnek nem kellenek tabletták, de például kakaóba vagy sütikbe mit tehetnék?
2014. máj. 1. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Vörösbort, egy pohárkával estefelé, bár nem tudom mennyire vagy fiatal. Annak értágító hatása van. Ezt egy normál vérnyomású ember úgy tapasztalja, hogy elálmosodik tőle.
2014. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na,most én nem hallottam, hogy a tej emelné a vérnyomást - persze lehet. A sós, fűszeres ételek biztosan, de ezekről le lehet szokni.

Látod, én nem ittam soha tejet, és mégis kúszik fel a vérnyomásom.

Ha csak nem vagy tejérzékeny, akkor vannak ezek az 1.8-as tejek, már-már nem is tej, szerintem rászokhatsz arra. A férjem hordja a valódi tejet háztól, hát a két tejféle állaga ég és föld. Egyik sűrű, krémes, a másik szinte átlátszó és kékes színű.Ha főzéshez, sütéshez kell, én csak ezt használom.

Bár lehet, hogy a magas zsírtartalmút nem ajánlja az orvosod,kérdezz rá!

2014. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!