Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok esetleg ajánlani olyan...

Tudtok esetleg ajánlani olyan Nőgyógyászatot ahol elvégeznek kisajak műtétet, persze ésszerű áron?

Figyelt kérdés

Voltam Nőgyógyásznál nem rég kb 8 évembe telt mire összeszedtem minden bátorságomat és elmentem hozzá egy problémámmal, az egyik kisajkam megereszkedett vagy mi. Lényeg nőgyógyász mondta, hogy ez esztétikai műtét amit pontosan nem tudom, hogy mit jelent... meg mondta is, hogy ezt 15-30 ezerért el is végzik magánrendelőben, interneten körül néztem plasztikai sebészetet keresni illetve magán nőgyógyászatot ami végez lézeres kezelést, de az sem 30 e. ft, gondolom mondanom sem kell mennyi. :)

Ha esetleg valaki tudna segíteni ebben a problémában igazán hálás lennék.

Legyetek oly szívesek és mellőzétek a 'minek megműteni' 'jó az úgy' hozzászólásokat, mert amíg TE nem életél ezzel a problémával nem is fogod soha megérteni, hogy miért érzek így.

Köszönöm!



2014. márc. 21. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt nézted már?

2014. márc. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állami rendelőben próbáltál a sebészetre menni? Mert ha valami tényleg nagyon zavaró, lelki problémát okoz, azt megműtik TB-re. Pl. elálló fület is műtenek TB-re meg minden rekonstruáló műtétet. Szóval ami objektív szemmel is probléma, és nem csak ízlés dolga.
2014. márc. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával élek (olyan szinten, hogy be szokta csípni néha a nadrág :), és azért muszáj hozzátennem, hogy nem, ezt nem muszáj megműteni, hanem a megfelelési kényszer dolgozik benned, és amikor ezt a műtétet megcsináltad, akkor lesz más, amin majd parázol. De a te dolgod.


Nem hiszem, hogy ezt megműtenék ennyiért, ez egy plasztikai műtét. Plasztikai sebészeti magánrendelőkben gyakran látni erre árakat és nem 15-30 ezerről szólnak sajnos.

2014. márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy csípi be a nadrág?...:)
2014. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akár bugyin keresztül is :D Ha meg tangát veszek fel, abból kilóg. De csak a kemény nadrágok csípik be, pl farmer. Egyébként a pasim kedveli, de esküszöm néha elég kellemetlen.
2014. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De úgy értem, nem értem, mi az, hogy becsípi, mit kell ezen érteni. Mert csak azt tudom elképzelni, hogy a cipzár csípi be, de az nem lehet, az túl messzi van.
2014. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a cipzár, hanem valahogy a nadrág vágása szokta becsípni, de nem tudom pontosan megmagyarázni. Én se vizsgáltam még meg pontosan eddig, hogy hova is csípődik be :) Sztem a nadrág vágása és a comb közé. Ez így leírva elég szörnyen hangzik, de igazából nincs _annyira_ nagy nekem. Kilóg a nagyajkak közül kb 1cm-re és ez okozza a gondot.
2014. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, sajnos a honlapon nem írnak árat, de felhívom őket és megkérdem mennyi a műtét.

Második válaszoló, esetleg, hogy tudnám elintézni, hogy TB-re menjen?

2014. márc. 23. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy ezt megcsinálnák TB-re, de ha mégis, akkor a háziorvosodnál kezdj a kérdéssel, alighanem pszichológusi papír kell hozzá.
2014. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!