Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiatal férfi hova mehet...

Fiatal férfi hova mehet rákszűrésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem annyi lenne, hogy 25 éves férfiként milyen orvoshoz fordulhatok ilyen ügyben? Különösen Fehérváron érdekelnének lehetőségek, ha tudtok valamit. Azért emeltem ki a korom mert akiknek -nem orvosok- mondtam eddig hogy mennék szűrésre, azt mondták hogy még fiatal vagyok. De szerintem ilyen korban már lehet szó elővigyázatosságról. (Egyébként nincs semmi különösebb tünetem, csak amiatt jutott eszembe, mert a legutóbbi vizsgaidőszakban néha nagyon el voltam gyengülve, sokkal jobban mint eddig bármikor.)

A nemem meg azért írtam, mert a gykn is szinte csak nők kérdeznek ezzel kapcsolatban, meg a neten akiket láttam orvosokat és foglalkoznak rákszűréssel, szintén inkább nőgyógyászok.

Mennék magánorvoshoz is, de arra legfeljebb 10-15 ezret tudnék szánni.

Bocs ha túl hosszú volt a magyarázat, és köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 22. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj egy urológussal, felénk 6-8 ezer egy alkalom a magánrendelésen. Ő megvizsgál, esetleg elküld hasi UH-ra. Mellkasröntgenre a háziorvosod írhat beutalót plusz egy teljes vérképre. Végezetül a belgyógyászat...háziorvosoddal beszélj erről.
2013. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
urologushoz érdemes menni,oda csak időpontot kell kérni a telefonon,ő here és prosztata rák szűrést meg tudja csinálni,csinálhat még hasi uh-t,vagy vérvételre küldhet.Magán dokinál valóban kb 10-15 ezer a vizsgálat.
2013. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!