Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Porckopás kezelésére Dona...

Porckopás kezelésére Dona 750mg-ot írt fel az ortopéd orvos. Ismeri valaki? Esetleg természetes dolgokkal nem lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés

Gyógynövényre gondolok itt.


Nem akarok gyógyszeren élni még fiatal vagyok hozzá .


2013. nov. 25. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Zeel tabletta,kenőcs.Sok aprólékból főzött leves.Zselatin pakolás.
2013. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zselatin pakolás?
2013. nov. 25. 20:33
 3/4 anonim válasza:
Zseltin pakolás??? Ekkora hülyeségről még nem is hallottam... Nem gondolnám, hogy felszívódik a bőrön keresztül egészen az ízületekig... gyógynövényként a kurkumát ajánlják porckopás kezelésre. Én kipróbáltam, nekem is ez a bajom, de nem éreztem hogy hatott volna. Mást nem tudok sajnos, pedig kíváncsi lennék rá. Én most Synotabsot szedek, szerintem egész jó, bár kicsit később kezdett hatni, mint vártam, kb 2 hónap után...
2014. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem hallott róla-még nem biztos ,hogy hülyeség!!A Bükki Gyuri bácsi is említi..Ha nem kopott ki volna a mindennapi étkezési szokásainkból az aprólékos húsleves-nem volna ennyi kopásos ember.
2014. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!