Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet a csontvelő...

Hogyan lehet a csontvelő daganatot kezelni és kigyógyulni belőle?

Figyelt kérdés
Édesapámat tavaly műtötték meg rosszindulatú tüdődaganata volt. Ez idáig jól volt, akkor nem kellett neki sem kemo, sem sugárkezelést felvennie. Most viszont az van a leletén, hogy csontvelő másodlagos daganat. Kinek van hasonló tapasztalata? Még csak 50 éves szeretnénk ha meggyógyulna.
2009. nov. 19. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Légy szíves tanulmányozd át a Gerson-diétáról szóló cikkeket, van magyar képviseletük is. Továbbá olvasd el Beata Bishop történetét is, hogy gyógyult ki 30 éve a halálosnak mondott rosszindulatú daganatából....

www.gerson.hu

2009. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A daganatos betegségek kezelésére szabályozott protokollok vannak, minden betegségre más, és ugyanazon betegségben szenvedőket egyformán kezelik. Tehát sajnos valószínűleg a kemoterápia elkerülhetetlen lesz.
2009. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

BEATA BISHOP:


IDEJE A GYÓGYÍTÁSNAK

„Elvileg 1981. júniusa körül meg kellett volna halnom rosszindulatú melanomában, amely a rák egyik leggyorsabban terjedő fajtája. Ma egészséges vagyok a szó legteljesebb értelmében: nemcsak nem vagyok beteg, hanem nagyon jól érzem magam, és rengeteg energiám van. Amikor 1980. vége felé kiderült, hogy továbbterjedt a rákom, mellesleg cukorbajban, kezdődő izületi gyulladásban, gyakori migrénben és krónikussá vált foghús tályogban is szenvedtem. Ez a sok betegség mind elmúlt. Olyan érzés ez, mintha a második ifjúságom élném. A ráksebészeti beavatkozás során megcsonkítiott jobb lábam nagyrésze visszanőtt. Orvos barátaim szerint az ilyen fokú regenerálódás lehetetlen, és én hiszek is nekik, kivéve, hogy épp e lehetetlenségen járok minden nap. Testem gyógyulásával párhuzamosan átestem egy belső változáson is, amelynek során sok félelmemet, terhemet és elavult értékemet elvetettem, úgy, hogy ma szabadabb és teljesebb embernek érzem magam. Sokkal kevesebbet aggódom és sokkal többet nevetek, mint azelőtt. Mert ha az ember eljutott egyszer élet-halál mezsgyéjére, majd visszatért egy dúsabb életbe, akkor attól kezdve nem is képes többé aggodalomra.

2009. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na itt is itt vannak a nagy "tumor-gyógyítók".

Gerzson=kamu Ne itt reklámozzad a terméked, csúnya dolog elesett emberek utolsó forintjait is elszedni. Még te is kerülhetsz ilyen helyzetbe kedves Hozzászóló.



Kedves kérdező!


Sajnálatos a hír, hogy bár a műtét sikeres volt, a daganat teljes kiirtása nem történt meg. Feltehetőleg a szervezetében máshol is vannak már olyan kis méretű daganatok, melyeket még a képalkotó diagnosztika nem képes felfedni. Édesapádnak most leginkább a lelki támogatásra, szeretetre és bátorításra lehet szüksége.

Remélem, hogy megfelelő kezeléssel sikerül tumormentessé tenni. Ha esetleg vannak további kérdéseid, megpróbálok válaszolni.

2009. dec. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!