Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véradás utáni napok elteltével...

Véradás utáni napok elteltével jelentkezhet megnövekedett alvásigény?

Figyelt kérdés

5 napja adtam vért (mához 2013.07.24). Azóta eszméletlen sokat alszom, délután is képes vagyok elszunnyadni 1-2 órára (azelőtt sosem aludtam délután, főleg mert este nem tudnék elaludni) és este is kiütöm magam nagyon hamar. Egész nap fáradékony és álmos vagyok, a fejem is sajog, de az nekem nagyon gyakran szokott.

Ez volt az első véradásom, a művelet közben szédültem, majd mikor kiszálltam az ágyból ismét le kellett feküdnöm, mert az ájulás határán voltam, de hamar jól lettem, és vígan elvagyok, csak megnőtt az igényem az alvása. Tippek esetleg?



2013. júl. 24. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak ilyen tüneteim, pedig 52 kiló vagyok.
2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max 1 napig lenne ez. Nem attól van.
2013. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaj igen, bőven 50 kg felett vagyok :D

21 éves lány:)

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 25. 00:06
 4/4 anonim válasza:
Én is álmos vagyok. Én is tegnap adtam vért, és egész nap ilyen álmos voltam. Pedig a tipikus tünetekből egyik sem jelentkezett (szédülés, émelygés)
2014. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!