Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire lehet veszélyes egy...

Mennyire lehet veszélyes egy régóta begyulladt lábköröm?

Figyelt kérdés

Már régóta küzdök vele,mert már vágták ki és nagyon félek tőle.Viszont muszály rászánnom magam,mert már véresen váladékozik és nagyon fájdalmas.Lehet ebből nagyobb baj?

Illetve helyi érzéstelenítés helyett lehet kérni altatással?Nem mély altatásra gondolok!Köszönöm!


2009. okt. 5. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

már írtam itt fent többször, nekem is csinálták x-szer. Megtaláltam egy nagyon jó gyógymódot. Ugyebár rendszeresen szépen kivágni, de a gomba attól még marad. A piacon van a mézes bácsi, nála vettem Propolisz tinktúrát. 2X20 cseppet szedek és 2X5 cseppet teszek a gombás-gyulladt lábamra is, és csodát tesz. Nagyon ajánlom!

2009. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!