Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Azt hogyan érhetem el, hogy...

Azt hogyan érhetem el, hogy megműtsenek?

Figyelt kérdés

kb. 2.5 éve szenvedek nem típusos vastagbél gyulladásban, ami azt jelenti, hogy nincs gyulladás.Csak a vékonybél után lévő szakasz vastagbélfal van megvastagodva, ami miatt nem tudok rendesen enni, vagyis alig.Akkor érzek javulást, ha koplalok, de azt már nem lehet mert 25 kilót fogytam.Sok orvosnál jártam(vidéki sakternál is) már, most pont egy Pesti professzorhoz megyek már a bajommal, mert a tükrözések mindig normálisnak látják a bélfalat.(úgy érzem valami vagy a kaja belülől is cseszteti a bélfalat)

Kérni lehetne a műtétet, vagy hülyének nézne az orvos?


Az baj, hogy annyira rossz már, hogy vastagodás utáni bél szakaszok(mind) meg már görcsölnek és ezért nem bírok már így élni.



2013. ápr. 26. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezért nem műtenek.
2013. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!