Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha leszedetek egy anyajegyet...

Ha leszedetek egy anyajegyet tényleg elrákosodhat a helyr?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ. menj el bőrgyógyászhoz, ő majd eldönti, hogy leszedetheted-e.
2013. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már voltam azt mondta leszedi de most töbektől hallottam, hogy a helye is elrákosodhat. Ezért írtam ki...
2013. febr. 24. 07:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez BUTASÁG! Ha szakszerűen van eltávolítva NEM RÁKOSODIK EL!
2013. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ildikó93 válasza:

Üdv!

Ugyanezt kérdeztem én is, mielőtt (lézerrel) leszedettem az anyajegyem. Az orvos válasza: ami rákos, ahhoz nem lehet ezzel az eljárással hozzányúlni.

A kivágásos módszerről nem tudok nyilatkozni.

2013. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nemrég volt itt hasonló téma. Sajnos az anyajegyeket sem lézerrel, sem égetéssel nem ajánlatos eltávolítani.
2013. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem kifogják vágni "mandulaformàban"...
2013. febr. 24. 08:21
 7/13 anonim ***** válasza:

www.aesthetica.hu › / Kezelések › / Bőrgyógyászat - Tárolt változat

Ezt ajánlom mindenkinek elolvasásra!Mert ha én írom lehurrogtok!

2013. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágasd ki! Így kell vele eljárni! Ami nincs ott az nem rákosodhat el! Lényeg,h az ép szövetben vágják,ezért a mandula alak.
2013. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

Bocs,ez teljesebb!

2013. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ildikó93 válasza:

Bár az anyajegyet tényleg nem érdemes megbolygatni, de van amikor érdemes mielőbb felkeresni az orvost.

Pl. nekem a látótérbe zavart bele több is. Célszerű volt eltávolítani.

Hajban volt, melybe állandóan beleakadt a fésű.

Rengeteg esett melltartó pánt alá, dörzsölte, vérzett és fájt. Derékvonalban a nadrág, szoknya bántotta, kidörzsölte.

Háton: nem tudtam egy székben hátradőlni (!), mert a kitüremkedés nyomott, fájt. (Évekig halogattam - sajnos - mielőtt rászántam magam a beavatkozásra.)

Tehát vannak olyan esetek - és ez nem komfort, vagy esztétika kérdése -, amikor lépni kell, mert minél nagyobb, annál nagyobb a heg és a gyógyulási idő.

2013. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!