Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan történik a vastagbéltük...

Hogyan történik a vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés
7.-én kell mennem,és nagyon félek töle.aki átesett már rajta,irja le nekem,boditásba csinálták-e,milyen volt utánna stb..Köszönöm
2013. febr. 3. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Zsebtükörrel, vagy helyesírási szótárral csinálják, utóbbit a helytelenül leírt kérdésekre válaszul alkalmazzák.
2013. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bóditanak, be kell pucsítani, és egy kis csövecskét feldugnak a fenekedbe.
2013. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Otthon el kell végezni a béltisztítást. Kétféle hashajtót kaptam. Az egyiket előtte este kellett meginni, a sóelegyet pedig aznap reggel 2 liter teában feloldva 2 óra alatt meginni.Ja és persze kiüríteni, de az megy magától. :) Régen volt már olyan lapos hasam mint utána. Én kértem fájdalomcsillapító injekciót. Bal oldalamra kellett feküdnöm, térdeket felhúzni aztán bedugták a csövet. Miután a sigma / S alakú bél/ bélen sikerült áthaladni a szondának a hátamra fordultam. Kb 20 percig tartott, de nekem érzékeny volt a bél fal, ahol hozzáért az eszköz, rögtön összehúzódott a bélfal és ilyenkor várni kellett amíg újra ellazult. Hamarabb is kész van.

Nem volt vészes, fele annyira sem, mint amennyire izgultam előtte. No nem csináltatnám meg gyakran, de ki lehet bírni. Nem fájt, inkább a helyzet kínos.

Nálam nem volt eltérés, ennek viszont örültem.

2013. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!