Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nögyógyászom a 28. terhesség...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

A nögyógyászom a 28. terhességi hétig alig foglalkozott velem. (1szer vizsgált 5. héten, beutalókat adott, leleteket nézett) Mégis mennyit kéne adnom a császár után?

Figyelt kérdés
Miután elmentünk egy FIZETÖS 4D-s uh-ra a 28. héten, ott derült ki, hogy a kisfiam komoly rekeszsérvvel jön a világra, 50%-ék az esélye a túlélésre (gyomra és belei a mellüregben fejlödnek)Onnantól kezdve sokkal érdeklödöbb és segítökészebb az orvos.
2013. jan. 30. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Anno az orvosomnak fizettem,de ilyen esetbe nem adnék, hanem a gyerekemre fordítanám.
2013. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy a dilemmám...Mert volt a fejemben egy összeg (korábban egy barinöm ajánlotta, így kerültem hozzá), de mostanra elbizonytalanodtam.Mert ugye ha nincs gond...jó, hogy nem rángat be "feleslegesen" minden apróságért, na de így?? Az pedig különösen nem tetszik, h ilyen késön derült ki ez az óriási probléma!! :(
2013. jan. 30. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!