Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik kórházhoz/rendelőhöz...

Melyik kórházhoz/rendelőhöz tartozom, ha a XIII. kerületben lakom? Honvéd kórház?

Figyelt kérdés
Az állandó címem nem budapesti és ideiglenesem sincs, viszont le szeretnék szedetni egy anyajegyet minél hamarabb, és nem szeretnék hazamenni emiatt (nem is nagyon tudnám megoldani most). A Honvéd kórházra gondoltam, mivel ha jól tudom, akkor a XIII. kerületi lakosokat is ellátják...vagy nem így van? Vagy ha így is van, akkor rám nem vonatkozik, mivel hiába lakom itt, de nem vagyok bejelentve?
2013. jan. 9. 23:26
 1/1 inspector callahan ***** válasza:
A honvédból tuti elhajtanak, ha nincs lakcímkártyád, és nem vagy igényjogosult (katona, rendőr stb.). Próbáld meg a kerületi sebészeti szakrendelőt.
2013. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!