Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Karolyi Sandor Korhaz Kardiolo...

Karolyi Sandor Korhaz Kardiologiai rendeles mikor van?

Figyelt kérdés

mik a velemenyek a korhazrol?

13hetes kismama vagyok.


2012. dec. 13. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális,,,de azért leírom, hátha valakit most érdekel. Időpontot kell telefonon kérni, és csak akkor lehet menni, nekem két és fél hónapot kellett várnom :-) Aki vizsgált, normális volt, de amikor beléptem a kórházba azt hittem kifordulok.Állítólag nem rég lett felújítva???El nem tudom képzelni ,milyen lehetett előtte, mert nekem most is olyan 30-40 éves állapotok uralkodnak.NAGYON sivár és a mosdóról ne is beszéljünk, alap dolog hiányzik: wc papír, szappan,,és tiszta bűz tátong az osztály folyosóján(nem részletezném),miközben ott mérték az étel adagokat is :-/ Mivel a háziorvosom utalt be terhesen kardiológiára, hát elmentem, de legközelebb kihagyom a kórházi vizsgálatokat.Nálam a magánrendelések váltak be, még akkor is ha koplalnom kell ,akkor sem mennék többet a Károlyiba, meg egyik ilyen lepukkant pesti kórházba sem.
2013. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!