Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi bajom lehet? Hajnalban...

Mi bajom lehet? Hajnalban hányingerem lett, (szokott lenn) és elkezdtem remegni. Aztán egyszer elmúlt, vissza vissza jött, de 1-2 óra múlva beállt és még mindig tart. Nem bírok enni és 38 fok a lázam.

Figyelt kérdés
15 éve szedek ugyan savlekötőt, mert refluxom van, de most mi ez? Láz? Mitől?

2013. jan. 6. 14:07
 1/4 Miklós G. ***** válasza:
Iszol elég folyadékot?? A láz lehet egy teljesen különböző szisztémás fertőzés eredménye, és a hányinger is. Igazából nagyon sok oka lehet. Pontosabb leírást kellene adnod. Milyen gyógyszert szedsz?? Protonpumpa gátlót?
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen protonpumpagátló, Controloc. Elég régóta szedem, nemtudom mennyire játszhat ez most közre, egyébként szokott lenni olyan h éjszaka felébredek és hányingerem van, (néha hányok is), de ez sem túl gyakori. De lázam még soha nem volt ilyenkor. Még talán annyit elmondok h nem rég hagytam abba bizonyos Sertralin szedését, és utána pár hétig jelentkezett ingerültség, remegés, szívritmusszavar. De aztán ez elmúlt. Ma még nem ettem, mert nem bírok enni. Hányinger nagyjából csökkent, viszont nem értem a lázat.
2013. jan. 6. 14:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Iszok folyadékot. Egyébként az eddigi hányingerekről is többször bebizonyosodott h csak gyomorrontás volt. De most az sem lehet, nemtudom mi ez
2013. jan. 6. 14:37
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, ezért kellett leírnom
2013. jan. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!