Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénteken műtétem lesz. Édesany...

Pénteken műtétem lesz. Édesanyám bent lehet velem a szobában mielőtt műtét előtt a katétert felteszik? 17, L

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt a katétert felteszik, igen. És egészen a műtőig kísérhet (normális kórházakban).
2012. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 19. 08:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál sokkal kellemetlenebb, mert tele van idegekkel az egész, nőknál sokkal enyhébb a dolog. A kórházban ugyanezt a dokik és a nővérek is pontosasn tudják, kérdezz rá. Én kértem, hogy ne tegyenek fel, mert előző alkalommal hetekig vérzett és pokolian megkínoztak vele. Rendesek voltak, kiegyeztünk... Szóval kérjetek és megadatik, ha meg zörgetnek, akkor nem kell mindent bébocsájtani... :)
2012. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. dec. 20. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!