Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénteken műtétem lesz. Édesany...

Pénteken műtétem lesz. Édesanyám bent lehet velem a szobában mielőtt műtét előtt a katétert felteszik? 17, L

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bent, a műtőbe úgysem kísérhet el. De ezt majd megmondják ott. A katétert a műtőben teszik fel altatás után, mert úgy nem olyan kellemetlen.
2012. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A katétert műtét előtt szokták, hogy kiderüljön, jól helyezték be. Az én esetemben mindenkit kizavartak a szobából, de ha megkéred a nővéreket, biztos bent lehet anyukád. Majd szorítok, hogy minden jól menjen!:)
2012. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam. Altatás előtt. Az egyértelmű, hogy műtét előtt.:D
2012. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp azt szeretném,hogy úgy tegyék fel,mikor még ébren vagyok.Köszi!!!
2012. dec. 16. 16:58
 5/14 A kérdező kommentje:
És le kell borotválnom előtte ott lent?
2012. dec. 16. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen műtéted lesz. Nekem leborotválták ott, ahol felvágtak, de talán jobban tettem volna, ha én csináltam volna magamnak előtte, mert egyszer használatos borotvával borotválnak, és csak vízbe mártják. Szóval szaggatják rólad a szőrt. Nálam legalább is így volt.:)
2012. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem altatás után tették fel, mire felébredtem, bent volt.

én nagyon nem szeretném, hogy ébren tegyék fel, krva kellemetlen, mert fáj; amikor kiveszik az is rossz, elég az.

2012. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te borotváld le mindenképp, nem fizetős kórházban mindig a legursulább nővér borotvál, és az ég irgalmazzon
2012. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem kellemes. Nekem végig fájt, amikor betették, amikor bennem volt, aztán amikor kivették. Nőknél nem tudom, mennyire rossz érzés, de gondolom, nekik se kellemes.
2012. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2012. dec. 16. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!