Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha fogamzásgátlót szeretnék...

Ha fogamzásgátlót szeretnék felírtani, kell kérni beutalót a házi orovstól? És. Kell szülői beleegyezés, vagy el kell hogy kísérjen? Most mennék először nőgyógyászhoz.16/L

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy magánrendelésre mentem. Semmi beutaló nem kell. A normálisabb nőgyógyászok megvizsgálnak, leveszik a mintát rákszűrésre, ugyanis pláne fogamzásgátló használatakor, és rendszeres szexuális élet élésekor évente szükséges. Majd a korodhoz, testalkatodhoz mérve felírja a legmegfelelőbbet.

Nem igazából foglalkoznak már azzal, hogy hány éves vagy, ma már örülnek annak, hogy legalább gondolsz a védekezésre. De plusz pont, ha elviszed anyukád, vagy nővéred, vagy nagyit, keresztanyut. :)

2009. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell beutalót kérni.

Nem kell szülői beleegyezés.

2009. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyikse kell. csak elmész egy nőgyógyászhioz, megmondod h tabletta kell, és ad.
2009. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát reméltem :D amúgy anya nem akarja engedni, szerinte jobb a gumi. De a menszeszen is javítana meg a folyásomon is, és nem is görcsölnék annyira elvileg. A barátom is jobban szeretné. Anyuja mondta, hogy járjak ennek utánna és el megy velem. Amúgy debreceni vagyok, szal még annyi lenne, hogy esetleg tudja valaki hova kell menni? A klinikára? Azt hiszem ott van a gyermek nőgyógyász.
2009. aug. 21. 16:44
 5/5 anonim válasza:
igen a klinikán van. barátnőm volt ott már egyszer eseményutániért. ha odamész kérdezel 1-2 embert biztos betájolnak. ha meg már nemvagy szűz akkor nemmuszály gyermeknőgyógyászhoz menni szerintem.
2010. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!